Europos jaunimo savaitė Molėtuose! Pasiūlyk idėją!

 

Jeigu tau 13-30 m. ir turi puikių idėjų, kaip išspęsti  šiuo metu Molėtų jaunimui kylančius iššūkius, tuomet pasidalink jomis su kitais ir taip uždėk savo idėjai pliusą!

 

Molėtų savivaldybėje organizuojamas renginys Idėja+, kuriame organizatoriai jums meta iššūkį sugalvoti unikalią idėją, kaip būtų galima išspręsti aktualias problemas Molėtuose:

- Jaunų žmonių dalyvavimas sprendimų priėmime vietiniu lygmeniu.

- Sveikatingumo puoselėjimas bendruomenėje.

Renginys vyks Molėtų savivaldybės salėje gegužės 3 dieną 13 val., prisijunk ir tapk jo dalimi! Išbandyk save, sugalvok idėją, kuri nustebintų kiekvieną!

RegistraciJA (užpidykite formĄ IKI GEGUŽĖS 2 d.) >>

 

Pristatyti galima jau įgyvendintą veiklą (nuo konkurso paskelbimo dienos iki pristatymo datos), jos rezultatus ar poveikį arba idėją, kurią siūloma įgyvendinti vietos bendruomenėje ar savivaldybėje.

Jūsų idėja turi turėti:

- aiškiai suformuluotą tikslą;

- uždavinius;

- tikslinę grupę;

- numatytas Jūsų idėjos paplitimas (savivaldybė, rajonas, miestas).

Kaip turi būti pristatomos idėjos?

Pristatymo trukmė iki 7 min.;

Pristatymo būdai turi būti originaliai pateikti (pvz.: pristatymą gali iliustruoti trumpu video, nuotraukomis, kitokiu vizualiu, garso pristatymu. Galima naudoti skaidres (ppt pristatymai, prezi.com) t.t.);

Pristatyme gali dalyvauti iki 3 žmonių.

Idėjos vertinimo kriterijai:

Idėjos realumas: aiškus tikslas; veiksmų planas; numatytas poveikis (prasmingas ir vertingas, apimantis kuo didesnį tikslo grupės skaičių);

Idėjos unikalumas: iššūkio sprendimo būdas turėtų skirtis nuo iki tol jūsų savivaldybėje taikytų priemonių ar būdų šiai problemai spręsti (tai gali būti kitų miestų ir šalių patirtis, kurią jūs sėkmingai pritaikytumėte ar visiškai nauja idėja).

 

Geriausios idėjos autorius keliaus į respublikinį jaunimo renginį Klaipėdoje gegužės 5 d., kur trijų unikaliausių idėjų autoriai bus apdovanoti kelionėmis į Briuselį!

 

EJS ambasadoriaus kontaktai:

Alma Vidžiūnienė

Tel. 8 611 39117

almous@gmail.com